Bleskovka.cz - měření rychlosti internetu

Jak se zbavit adwaru, který místo domovské stránky načítá reklamní weby?

Některé programy vám při instalaci do systému zanesou i nechtěného cizopasníka, který způsobí, že se vaše prohlížeče internetu začnou chovat divně. Projevem tohoto reklamního programu je zejména načítání reklam do volných ploch na webech a přenastavení domovských stránek.

Legalita a správnost stahování filmů

Většina lidí nemá jasno, co je a co není podle zákona dovoleno stahovat. Oproti běžnému názoru je stahování filmů a hudby legální. Druhá věc však je, jestli je to morálně správné. Jen proto, že zákon něco umožňuje, neznamená to, že jde o správnou věc.

Statistiky rychlostí internetu

Přinášíme vám statistiky o rychlostech naměřených pomocí bleskovky. Pro některé oblíbené poskytovatele připojení k internetu nabízíme i souhrnné průměry za poslední testy. Jak si stojí Váš poskytovatel připojení k internetu?

Jak si změnit IP adresu?

Změna IP adresy se hodí, pokud nechcete, aby provozovatelé webových stránek, které navštěvujete, měli k dispozici méně informací o vašem připojení. Jak na to vám ukáže náš oblíbený návod.

Jak stahovat videa z Youtube

Díky Youtube se můžete dostat k milionům videí. Někdy jsou ovšem videa smazána. V takových chvílích by se mohlo hodit mít oblíbené video uložené ve svém počítači. Jak na to?

Jak stahovat torrenty

Prostřednictvím torrentů je možné sdílet data. Pokud vás zajímá, jak torrenty stahovat a jak pomocí nich přijímat a sdílet data, podívejte se na náš návod.

Vodafone Symphonia

Kdo tuto skvělou reklamu na Vodafone ještě neviděl, měl by se podívat. Jde o poměrně unikátní počin, který ukazuje, jak možné pomocí vyzváněcích tónů starých mobilních telefonů vytvořit něco nádherného.

SMS zdarma do všech sítí přes internet

V současné době můžete posílat SMS zdarma do všech nejpopulárnějších telefonních sítí v Česku. Řekneme vám jak.

Internetové banky

Naše srovnání internetových bankovnictví je sice staršího data, nicméně může vám přiblížit, jak fungují internetová bankovnictví jednotlivých bank.

Jak na internetu vydělávat peníze?

Mnoho lidí se vám pokusí namluvit, že výdělek peněz přes internet je hračka a že si můžete vydělat tisíce denně bez toho, abyste měli zkušenosti a rozsáhlé znalosti. Obvykle se vás však takoví lidé snaží nalákat do nějakého systému, do kterého budete muset vložit peníze a dost možná o ně nakoneci přijdete a nevyděláte si ani korunu.

Výkup zlata bezpečně

Při výkupu zlata na vás čeká mnoho nástrah. Připravili jsme proto pro vási nformační stránku, na které naleznete oblíbené praktiky podvodníků. Díky tomu budete vědět, na co si dát pozor, pokud budete chtít prodat svoje cenné zlato.

Koncept Peugeot 308 RC Z

Přetvořené Audi TT? Ne, toto bude nový vůz z produkce francouzské automobilky Peugeot. Tedy pokud se 308 RC Z setká na Frankfurtském autosalonu s pozitivními ohlasy. Řekněme si to ale na rovinu - kdo by tomuto "kupátku" odolal?

Citroën C5 Airscape

Citroën se na Frankfurtském autosalonu bude prezentovat konceptem nového kabrioletu. Vůz bude mít zcela novou konstrukci, která nastiňuje druhou generaci vozů C5. Plně automatická střecha konceptu je vyrobena u uhlíkových vláken v kombinaci s prosklenými plochami. Interiéru vozu je tak zajištěna vysoká světlost i v zakrytém režimu.

Novela silničního zákona

Co to tedy znamená pro nás řidiče v praxi? Novela především odstraňuje různé duplicitní definice a ustanovení a ruší některá absurdní ustanovení a postihy. Nyní se podíváme na novelu důkladnějším pohledem a vše si postupně rozebereme.

Cayman S Porsche Design Edition 1

Automobilka Porsche rozšíří v listopadu paletu sportovních kupé speciální edicí modelu Cayman. Vůz bude upraven po technické i vzhledové stránce. Vyrobeno bude pouze magických 777 kusů.

Renault Laguna Coupe Concept

Koncepční kupéčko postavené na modelu Renault Laguna nevypadá nejhůř. Informace o tom, zda se bude vůz realizovat zatím nejsou dostupné. I přesto však je k dispozici dost fotografií.

Fiat 500 MS-Design tuning

Na Frankfurtském autosalonu se těší pozornosti tuningová verze nového fiátka. A skutečně nevypadá nejhůř. Sportovní z každéhu úhlu a každým coulem.

Dodge Charger Concept 1964

Návratů ke kořenům není nikdy dost. Své o tom zřejmě ví šťastný nový majitel vozu z roku 1964 - originálního konceptu Dodge Charger. Byl vydražen za 1.1 milionu dolarů (asi 22 milionů korun).

Nový plastový trabant na obzoru? 5 000 kusů.

Na silnice možná vyjedou nové trabanty. Pokud dojde k realizaci plánu, bude se jednat o retro vozidla, která se pokusí ukousnout něco ze segmentu exkluzivních vozidel jako Mini Cooper a VW New Beatle.

Nová Mazda 6

Na Frankfurtském autosalonu byla oficiálně představena nové verze velice oblíbeného modelu - Mazda 6. V čem všem se zlepšila a co přinesla nového? To se dozvíte v tomto článku.

Koncept Audi Locus

Koncept Audi Locus přináší design jako ze scifi filmu. Brzy ale již může být realitou, kterou budeme s potěšením potkávat na ulicích.

Chevrolet Corvette Grand Sport

Již dříve v tomto roce oznámil Chevrolet návrat modelu Corvette Grand Sport. Jedná se o Corvetu určenou pro závodní okruhy se širšími koly a pneumatikami, speciálně vytuněnými tlumiči a unikátním exteriérovými detaily.

Rozhovor s Markétou Rachmanovou z Evropy 2

Co si moderátorka rádia Evropa 2 myslí o autech a českých řidičích? To se můžete dočíst v našem rozhovoru.