Nechte si pravidelně zasílat novinky. Stačí vepsat Váš e-mail a potvrdit.


Warning: fopen(http://www.theadnetwork.co.uk/adserver.php?pubid=12474&ip=44.211.31.134&uri=bleskovka.cz%2Fauta%2Fclanky-vypis.php%3Fkat%3D7&ua=CCBot%2F2.0+%28https%3A%2F%2Fcommoncrawl.org%2Ffaq%2F%29): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /mnt/data/accounts/r/rednex2016/data/www/bleskovka.cz/auta/clanky-vypis.php on line 58

Need For Speed ProStreet

need for speed pro street
EA každý rok vydává další díly svých nejprodávanějších titulů. A řada Need For Speed rozhodně nebude vyjímkou. Jedenáctý díl populární série se již blíží na naše monitory.
ProStreet byl oficiálně ohlášen 31. května spolu s několika screenshoty. Nový díl bude svým způsobem zase o nějaký ten kousek vybočovat z dosavadní série. Z textů EA a vydaných screenshotů je již zřejmé, že ProStreet nebude tím obyčejným arcadovým simulátorem, jakým vždy NFS bylo. Důraz se už nebude klást na to, kolik má auto neonů, jak moc velký spoiler máte nebo jak pěkně máte pomalovanou kapotu. ProStreet bude naplňovat tužby a přání všech performance tunerů, protože v této sérii půjde především o závodění. Postoupíte tak na vyšší úroveň pouličních závodů a přesunete se na závodní okruhy, změříte síly s těmi nejlepšími. Alfou a omegou budou dvě věci: vy a vaše auto. Vy, coby profesionální závodník budete muset neustále pilovat své dovednosti na závodech na okruhu, při driftování a dočkáme se i oblíbených sprintů. Další aspekt, který jsem zmiňoval, je váš vůz. Systém upgradů již nebude na úrovni Upgrade 1, 2, 3 a konec. Pravděpodobně se zde dočkáme sofistikovanějšího systému, který nám dovolí daleko více možných nastavení, možností jak výkon sledovat a výsledkem bude, že z vašeho vozu získáte nepřekonatelný závoďák a nebo pomalou plečku. Vše bude záviset na tom, jak vůz postavíte a jak jej nastavíte.

napsal Chaindler 04.08.2007 14:23:46 || přečteno: 441 x CELÝ ČLÁNEK

Rednex @ 2007