Bleskovka.cz - měření rychlosti internetu

SMS zdarma

Návod jak posílat SMS zdarma do všech sítí.

Chcete vědět jak přes internet posílat sms zdarma? Na této stránce naleznete rozcestník na oficiální brány, díky kterým můžete posílat SMS zdarma do všech sítí. Většina služeb na internetu, která říká, že díky ní máte možnost poslat SMS zdarma do všech sítí, vykrádá několik oficiálních bran. Pokud budete používat oficiální SMS brány, nemusíte se bát přetížení a toho, že vaše sms nedojde, protože tyto běží na kvalitních serverech.

Posílejte SMS zdarma na všechny operátory

V dnešní době existují stránky, které vám umožní snadno odesílat sms do všech sítí zdarma. Tyto stránky si nepožadují žádný poplatek, ale na stránkách se zobrazují reklamy. To vám ovšem vůbec nepřekáží a vesele můžete zdarma posílat sms do všech sítí. Jednou takovou stárnkou je stránka Sms zdarma na O2, která umožní právě zasílání sms do všech sítí zdarma.

SMS zdarma do jednotlivých sítí

SMS zdarma do O2

SMS zdarma - O2 O2

http://sms.1188.cz/ - SMS brána do O2 - Pro poslání SMS zdarma do O2 využívejte SMS bránu na http://sms.1188.cz/. Poslat můžete libovolné množství SMS zdarma, ovšem do maximální délky 60 znaků. Brána denně běžně obslouží přes 100 000 SMS.


SMS zdarma do Vodafone

SMS zdarma - Vodafone

http://www.vodafonesms.cz/ - SMS brána do Vodafone - Pro poslání SMS zdarma do Vodafone využívejte SMS bránu na http://www.vodafonesms.cz/. Poslat můžete libovolné množství SMS zdarma, do maximální délky 760 znaků.


SMS zdarma do T-Mobile

SMS zdarma - T-Mobile

http://sms.t-zones.cz/ - SMS brána do T-Mobile - Pro poslání SMS zdarma do T-Mobile využívejte SMS bránu na http://sms.t-zones.cz/. Poslat můžete libovolné množství SMS zdarma, do maximální délky 160 znaků. T-Mobile v minulosti dlouho postrádal možnost zasílání SMS zdarma z internetu do své sítě (měl sice možnost pro registrované na T-Zones, ale i to bylo toporné). Nyní zde tato možnost je, tak neváhejte a využívejte ji.Co je to SMS?

SMS pochází z anglických slov Short Message Service a znamená "služba krátkých textových zpráv". Pro posílání sms zdarma můžete využít výše uvedené brány. Jedná se o službu, kterou v současnosti podporuje drtivá většina mobilních telefonů. Umožňuje zasílání textových zpráv o maximální délce 160 znaků (platí pro znaky používané v angličtině). První textové zprávy se mezi mobilními telefony vyměnily v rámci sítě Vodafone v roce 1994. SMS jsou velice populární především mezi mladými lidmi. Silnou stránkou SMS je jednoduchost užití. Slabší stránkou je problematičnost zasílání čehokoliv jiného, než čistého textu.SMS zdarma?

Je posílání SMS přes internet skutečně zdarma? Pokud využijete výše uvedených bran, tak ano (neručíme za změny, vše si máte povinnost nejprve ověřit).SMS soutěže

Prostřednictvím SMS můžete i soutěžit. V současné době je velmi populární soutěží sms soutěž o mobil, notebook a honda civic. Vyzkoušejte, třeba právě vy vyhrajete!